Autor: Seco Tools

Firma Seco Tools została założona w szwedzkiej miejscowości Fagersta. Obecnie działa w ponad 75 krajach i jest czołowym ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań w dziedzinie obróbki metalu, obejmujących frezy na płytki wymienne, frezy monolityczne, narzędzia tokarskie, narzędzia do obróbki otworów, obróbki gwintów oraz systemy narzędziowe. Jako stawiające na ludzi przedsiębiorstwo, które prowadzi od ponad 80 lat działalność w branży obróbki, firma Seco Tools napędza rozwój innowacji na każdym etapie procesu produkcji, zapewniając precyzyjną obróbkę i wysoką jakość wytwarzanych produktów. Więcej informacji na temat innowacyjnych produktów oraz usług Seco Tools oferowanych wszystkim sektorom przemysłu.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Oprawki hydrauliczne i tuleje redukcyjne na każde wyzwanie

Producenci powinni w sposób ekonomiczny sprostać konkretnym wyzwaniom w obszarze obróbki skrawaniem. Mając to na uwadze, firma Seco oferuje szeroką gamę oprawek hydraulicznych i towarzyszących im tulei redukcyjnych w trzech wersjach, z których każda może służyć do mocowania kilku różnych rozmiarów wielkości trzpieni narzędziowych, co pomaga zmniejszyć asortyment potrzebnych narzędzi. Dzięki sile mocowania rozłożonej wokół chwytu (360°) narzędzia i precyzyjnemu centrowaniu, oprawki hydrauliczne i tuleje rozprężne zapewniają niezawodność, wyjątkową wydajność obróbki i maksymalną trwałość narzędzia.

Czytaj więcej

Budowanie mostów pomiędzy światem uniwersyteckim a biznesem

Stanowisko Rachida M’Saoubiego w firmie Seco Tools — starszy ekspert ds. badań i rozwoju — może brzmieć skomplikowanie, ale dla niego oznacza to po prostu budowanie mostów pomiędzy światem uniwersyteckim a potrzebami firmy Seco Tools i firm jej klientów, dzięki czemu będą mogły pozostać konkurencyjne i rozwijać się.

Czytaj więcej

Zielony Fundusz firmy Seco realizuje cele zrównoważonego rozwoju od ponad dziesięciu lat

Aby zwiększyć swoją rolę w ograniczaniu zmian klimatycznych i negatywnego wpływu na środowisko, firma Seco Tools założyła w 2012 r. ekologiczny fundusz inwestycyjny Zielony Fundusz. Od tego czasu Zielony Fundusz wspiera różnorodne inwestycje z zakresu projektów zrównoważonego rozwoju, które zmniejszają wpływ działalności przedsiębiorstwa na środowisko naturalne.

Czytaj więcej

Rozwiązanie Seco Machine Monitoring maksymalizuje wydajność produkcji

Aby zoptymalizować wydajność, producenci powinni mierzyć i kwantyfikować przyczyny okresów nieproduktywnych. Dzięki rozwiązaniu Seco Machine Monitoring mogą oni uzyskać opartą na danych wiedzę, aby nie tylko zarządzać wydajnością produkcji, ale również zwiększyć jej wielkość i jakość.

Czytaj więcej