Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuły

5 kwietnia 2016

ASTOR wśród najlepszych miejsc pracy 2016!

0 74
Wysoka pozycja krakowskiego dostawcy rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w badaniu Great Place to Work 2016.

 Tytuł „Najlepszego miejsca pracy w Polsce”, piąte miejsce w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób i najwyższa pozycja wśród firm z całkowicie polskim kapitałem – ASTOR po raz kolejny znalazł się w czołówce prestiżowego konkursu Great Place to Work, oceniającego kulturę organizacyjną przedsiębiorstw.

O pozycji firmy w rankingu Great Place to Work 2016 decydowała łączna ocena dwóch aspektów: wyniku ankiety pracowniczej oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR. Przyniosły one ASTOR wysokie, piąte miejsce wśród firm zatrudniających poniżej 500 osób. To awans o dwie pozycje w porównaniu z badaniem z 2014 roku. Jak podkreślają organizatorzy, konkurs honoruje organizacje, które w relacjach między kierownictwem i pracownikami kładą nacisk na istotne wartości takie jak: wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma i koleżeństwo.

– Ta nagroda to dla nas ogromna satysfakcja. Przede wszystkim dlatego, że byliśmy jedną z dwóch firm ze 100-procentowo polskim kapitałem, które znalazły się w gronie 25 laureatów. Ostatecznie uplasowaliśmy się w rankingu najwyżej spośród tego typu organizacji. Tytuł Great Place to Work to duma...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy