Dołącz do czytelników
Brak wyników

Z branży

16 marca 2021

NR 1 (Styczeń 2021)

Bezpłatne webinary w Akademii Bio-Circle

0 181

Chcesz usprawnić procesy czyszczenia w swoim zakładzie i obniżyć ich koszty? Już 10 lutego w Akademii Bio-Circle rusza kolejna tura szkoleń online! 

Wśród tematów powtórzy się cieszące się w zeszłym roku wyjątkowym zainteresowaniem „Czyszczenie i pasywacja stali nierdzewnej po procesach spawania”. Dostarczy wiedzy o usuwaniu przebarwień i odbudowie prawidłowej warstwy pasywacyjnej spoin, a także o elektrochemicznym znakowaniu powierzchni. 
Bardzo popularna jest niezmiennie tematyka nowoczesnych metod mycia warsztatowego i czyszczenia narzędzi lakierniczych. Eksperci przedstawią rozwiązania, które pozwalają uzyskać skuteczność i szybkość czyszczenia oraz korzystny efekt ekonomiczny, a przy tym zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa 
pracy. 
Poznasz także nowość w Akademii Bio-Circle – temat utrzymania ruchu instalacji, wymienników ciepła i innych przemysłowych układów zamkniętych. Dowiesz się, jak zwiększyć wydajność takich układów i zapobiec ich awariom. Zobaczysz również urządzenia umożliwiające niemal bezobsługowe działania prewencyjne 
w zakresie czyszczenia układów zamkniętych.
Każdy z webinarów dostarczy sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek. Wybrane technologie czyszczenia są testowane na żywo, a czasem uczestnicy odbywają nawet wirtualną wycieczkę do zakładu, który na co dzień stosuje dane rozwiązania. Szkolenia trwają godzinę, a udział jest bezpłatny. 

Aktualne tematy i terminy znajdziesz na stronie: www.bio-circle.com.pl/webinary. 

Przypisy