Jak przygotować bezpieczny zakład produkcyjny?

Artykuły
Trwa czwarty etap odmrażania gospodarki, co dla wielu przedsiębiorstw oznacza powrót do pracy i wznowienie produkcji. Pracodawcy stają przed koniecznością zmiany systemu zarządzania, reorganizacji linii produkcyjnych, wydzielania przestrzeni i zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy.

Dezynfekcja, do tej pory kojarzona z sektorem medycznym, teraz wkracza do zakładów przemysłowych czy firm logistycznych i zostanie tam już na stałe. Jak się do tego przygotować? Jakie środki i w jakich ilościach będą potrzebne? Medisept, jako pierwsza polska firma ze specjalistycznej branży dezynfekcji szpitalnej, opracował kompleksowy system bezpieczeństwa przeciwepidemicznego – szytą na miarę ofertę w standardzie medycznym dedykowaną dla przemysłu i sektora logistycznego.

REKLAMA

​​

Przed epidemią wirusa SARS-CoV-2 dyrektorzy zakładów, administratorzy biurowców, działy HR, a przede wszystkim prawodawcy nigdy nie musieli reorganizować miejsc pracy na taką, jak obecnie skalę, ani w obliczu takiego zagrożenia. W każdym sektorze gospodarki powstało zapotrzebowanie na profesjonalne preparaty dezynfekcyjne i procedury określające,...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy