Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuły

3 grudnia 2015

Nadchodzi zima: Pięć powodów, by zacząć korzystać ze smartfonów Cat w pracy

0 82
Niezawodni partnerzy do pracy w otoczeniu lodu i śniegu

Jeśli regularnie pracujesz na wolnym powietrzu, możesz obawiać się zimy zbliżającej się wielkimi krokami. Lód i śnieg nie tylko potrafią dać solidnie w kość Tobie, ale także Twojemu smartfonowi. Smartfony bezpiecznie schowane w kieszeniach kurtek i spodni przetrwają trudności, jakie serwuje ta pora roku. Ale pozostawienie smartfona w zaparkowanym samochodzie w temperaturze poniżej 0°C na kilka godzin może prowadzić do trwałego uszkodzenia akumulatora, jak i samego telefonu. Zimno i śnieg mogą również spowodować błędne działanie ekranu dotykowego, co znacznie utrudnia, jeśli nie całkowicie uniemożliwia, obsługę telefonu. Nawet skroplona woda staje się problemem podczas nagłych zmian temperatury. Ale nie dla wzmocnionych telefonów Cat® – w ekstremalnych warunkach pracy czują się jak ryba w wodzie i pokazują, na co je stać. Następujące pięć argumentów wyjaśnia, dlaczego telefony Cat® zawsze dają radę:

Absolutna funkcjonalność w ekstremalnych temperaturach

Temperatura -5°C nie jest niczym nietypowym na naszej szerokości geograficznej zimą. Dla zwykłych telefonów stanowi to poważne zagrożenie i jest zdecydowanie poza ich zasięgiem - dostęp do Internetu i różnych aplikacji jest wtedy możliwy tylko z najniższą prędkością lub zupełnie niemożliwy. Ale takie warunki nie stanowią problemu dla telefonów Cat® S40, Cat® S30 i Cat® B30: wzmocnione urządzenia z łatwością radzą sobie z temperaturami z zakresu od -25°C do 55°C bez żadnych ograniczeń. Dlatego nie trzeba martwić się o telefon, gdy zostawi się go na oblodzonej budowie zimą lub w miejscu bezpośrednio nasłonecznionym na kilka godzin latem - dzięki spełnianiu wymogów specyfikacji wojskowej 810G smartfony działają dalej nawet w skrajnych temperaturach.

Inteligentni pracoholicy

Akumulatory zwykłych smartfonów nie są odporne na zimo i zwykle dość szybko się rozładowują, oferując maksymalnie 50% pojemności akumulatora. Smartfony Cat® są nie tylko odporne na temperatury poniżej 0°C, ale oferują również doskonałą pojemność akumulatora, wynoszącą 3000 mAh. Nawet w najzimniejszych warunkach telefony Cat® zapewniają 12 godzin rozmów i nie wymagają ładowania przez 20 dni w trybie gotowości. Solidnie pracujące, ale też naprawdę inteligentne. Zainstalowany fabrycznie spersonaliz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy