Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

16 marca 2021

NR 1 (Styczeń 2021)

Nowe daty targów w Krakowie

0 198

Targi w Krakowie opublikowały daty imprez przemysłowych planowanych na drugą połowę 2021 roku. W kalendarzu znajdziemy cenione od lat wydarzenia oraz kilka interesujących nowości. Jak zdradzają organizatorzy, trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu. 

– Ostatnie trudne miesiące wiele nas nauczyły. Udowodniły, że nigdy nie należy się poddawać, a jedynie udoskonalać to, w czym się jest najlepszym i najskuteczniejszym. My specjalizujemy się w organizacji targów i od ponad 20 lat robimy to na najwyższym światowym poziomie. Miesiące przestoju dały nam czas na opracowanie i wdrożenie nowych pomysłów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon będzie wyjątkowy i dla wszystkich uczestników opłacalny. Czas powrócić na właściwe tory – zapowiada wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch. 
W dniach 29-30.09.2021 r. odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® i 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Wydarzenia te stały się dla wielu firm obowiązkowym punktem w kalendarzu. Podczas tegorocznych targów MAINTENANCE szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. Targi SYMAS® nadal rozwijać będą tematykę filtracji i separacji materiałów sypkich i masowych. 
Z niecierpliwością czekamy na Targi KOMPOZYT-EXPO®, które w 2020 roku nie mogły się odbyć, ale dały nam fantastyczny przedsmak możliwości podczas listopadowej konferencji online CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®. 
W dniach 5-7.10.2021 r. odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER-POLAND® oraz dwie nowe imprezy: ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW i Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Targi w Krakowie z ogromnym wyczuciem reagują na potrzeby rynku i nowe trendy. Po sukcesie Targów FASTENER POLAND® rozszerzają działania, podejmując bliską współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu oraz New Tech E...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy