Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuły

23 marca 2018

Odbądź wirtualną wizytę w centrum napędów w Dortmundzie

0 67

Wprowadzając w 2016 r. usługę Express Availability, firma Leroy-Somer zobowiązała się do zapewnienia dużej wydajności dostaw szerokiego asortymentu produktów na terenie Europy.

Aby zapewnić lepszą obsługę i skrócić czasy dostaw do klientów z terenu Europy Północnej i Wschodniej, firma Leroy-Somer otworzyła centrum napędów na terenie swojego centrum serwisowego w Dortmundzie w Niemczech. Dzięki tej centralnej i dobrze wyposażonej lokalizacji, nowe centrum może z łatwością zapewnić szybkie dostawy klientom z Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Skandynawii, Polski i oczywiście z całych Niemiec.

Centrum w Dortmundzie, stanowiące część programu Express Availability, utrzymuje stały zapas setek silników o mocy od 0,75 do 450 kW, a także przekładni dużej mocy, hamulców, napędów o zmiennej prędkości, części zapasowych oraz wielu opcji, dostępnych w czasie 24 godzin lub nawet krótszym. Specyficzne wymogi klientów mogą być realizowane dzięki szybkim adaptacjom oraz możliwościom konfiguracji w miejscu pracy (kon...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy