Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuły

1 czerwca 2016

SMART INDUSTRY W BRANŻY AUTOMOTIVE - PODSUMOWANIE

0 101
Sztuczna inteligencja jako narzędzie Smart Production.

Sztuczna inteligencja jako narzędzie Smart Production – to jeden z tematów poruszonych podczas drugiej edycji konferencji AUTOMOTIVE, której Partnerem Technologicznym była firma Siemens, Partnerem Merytorycznym zaś Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych Konfederacji Lewiatan.

W dniach 10-11.05.2016, we Wrocławiu, odbyła się konferencja, w której udział wzięło ponad 120 przedstawicieli branży automotive: producentów samochodów, poddostawców TIER1, TIER2, dostawców technologii OEM oraz integratorów systemów automatyki przemysłowej.

Konferencję otworzył Tomasz Haiduk – dyrektor branż przemysłowych Siemens, Paweł Wideł – prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych Konfederacji Lewiatan oraz prof. Edward Chlebus, dziekan wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej.

– Konferencja AUTOMOTIVE od dwóch lat gromadzi ekspertów rynku motoryzacji. Wymieniając się doświadczeniami i wdrażanymi w zakładach produkcyjnych koncepcjami każdy z uczestników może określić na jakim etapie rozwoju znajduje się jego organizacja, mówi Dariusz Germanek z firmy Siemens. – Warto podkreślić znaczenie całej branży dla gospodarki. Dynamiczny rozwój związany z koniecznością wdrażania nowych technologii i pościgu za konkurencją sprawia, że rynek motoryzacyjny jest jedną z determinant stanu ekonomii danego kraju. Wzrost w tej branży jest symptomem poprawy koniunktury w całej gospodarce.

P...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy