Zastosowanie łańcuchów Tsubaki

Artykuły
W 2014 roku BAT zwrócił się do BDI Poland (dystrybutora marki Tsubaki) z problemem zbyt szybkiego zużywania się łańcuchów, w kilku miejscach w fabryce. Pracownik BDI Poland - Cezary Kwaśny, odpowiedzialny za kontakty z klientem zaproponował kilka rozwiązań TSUBAKI - lidera pod względem jakości produkowanych łańcuchów.

British American Tobacco - międzynarodowe przedsiębiorstwo tytoniowe z siedzibą w Londynie, notowane na giełdzie w Londynie. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1902 r. W Polsce obecne jest od 1991 r. Sprzedaje swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata.

REKLAMA

​​

Na polskim rynku do Grupy British American Tobacco należą trzy spółki: British-American Tobacco Polska S.A. w Augustowie o charakterze produkcyjnym, British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. w Warszawie, zajmująca się działalnością dystrybucyjno-marketingową oraz Grupa Chic (eSmoking World) w Ostrzeszowie zajmująca się produkcją i sprzedażą papierosów elektronicznych i płynów.

Fabryka British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy British American Tobacco na świecie. Ciągłe inwestycje w obiekty i linie produkcyjne przysporzyły fabryce miano jednej z najnowocześniejszych w Unii Europejskiej.

Fabryka produkuje rocznie ok. 50 miliardów sztuk papierosów, co pozycjonu...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy