Dołącz do czytelników
Brak wyników

System CMMS Profesal Maintenance pomaga zredukować liczbę awarii i skrócić czasy przestojów

Artykuł | 11 grudnia 2020 | NR 5
0 261

Rosnące zapotrzebowanie na usprawnienie zarządzania informacją w przedsiębiorstwach produkcyjnych sprawia, że również systemy klasy CMMS dedykowane do wspierania pracy służb utrzymania ruchu cieszą się rosnącą popularnością na polskim rynku. Rozwijane i dostarczane przez firmę ASTOR oprogramowanie Profesal Maintenance doskonale wpisuje się w potrzeby zarządzania informacją w obszarze obsługi parku maszynowego zakładów produkcyjnych.

System Profesal Maintenance wspiera utrzymanie ruchu w obszarach kompleksowego zarządzania infrastrukturą parku maszynowego, zarządzania dokumentacją i kontaktami z dostawcami maszyn, rejestrowania zgłoszeń serwisowych dotyczących awarii i usterek, harmonogramowania zadań związanych z prewencją i remontami, zarządzania listą części zamiennych, raportowania oraz zarządzania zespołem.

Interfejs użytkownika w Profesal Maintenance

W najnowszej wersji oprogramowanie Profesal Maintenance oferuje użytkownikom 2 predefiniowane interfejsy aplikacji klienckiej. Obydwa widoki zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ergonomii użytkowania i przejrzystości prezentowanych informacji.

Pierwszy z przygotowanych interfejsów pozwala na prezentację najważniejszych informacji na wizytówce obiektu, np. maszyny. Wizytówka zawiera wszystkie najważniejsze informacje, np. o maszynie, którymi mogą być np. atrybuty maszyny, powiązane osoby i firmy, lista nierozwiązanych zgłoszeń serwisowych, zadań w toku oraz powiązanych z maszyną części zamiennych. Dzięki multirelacyjności danych zgromadzonych w systemie przechodzenie np. pomiędzy maszyną a szczegółami planowanego remontu sprowadza się do jednego kliknięcia. W celu wyświetlenia bardziej szczegółowych informacji o np. wszystkich powiązanych z maszyną zgłoszeniach serwisowych wystarczy, że użytkownik z poziomu ekranu maszyny wybierze zakładkę Serwis, a zostaną mu zapre...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy