Dołącz do czytelników
Brak wyników

Z branży 6_17

Artykuł | 7 stycznia 2021 | NR 6
0 174

HOLMATRO OTWIERA PUNKT SERWISOWY W WARSZAWIE

Od dziś w Polsce znaleźć można nowy, światowej klasy warsztat serwisujący przemysłowe wysokociśnieniowe urządzenia hydrauliczne. W tym tygodniu holenderska firma Holmatro, specjalizująca się w rozwiązaniach hydraulicznych, oficjalnie poszerza swoje biuro handlowe w Warszawie o profesjonalny punkt serwisowy. Nowy punkt serwisowy umożliwi firmie prowadzenie certyfikowanych napraw i przeglądów wysokociśnieniowych narzędzi hydraulicznych, pneumatycznych oraz mechanicznych dostępnych w Europie Wschodniej.

 

 

 

Założona w 1967 r. w Holandii firma Holmatro projektuje, opracowuje i dostarcza sprzęt oraz układy hydrauliczne wykorzystywane do zastosowań ratowniczych i przemysłowych. Aktualnie ten producent narzędzi hydraulicznych dysponuje biurami handlowymi na całym świecie, w tym w Polsce. Szeroka oferta produktów obejmuje cylindry hydrauliczne, narzędzia podnoszące, narzędzia ręczne, pompy hydrauliczne, komponenty układów hydraulicznych, hydraulikę napinającą i zestawy do śrub napędowych przeznaczone do różnych zastosowań w takich sektorach, jak stoczniowy, ciężkiego transportu, konserwacyjny, petrochemiczny, offshore, budowlano-montażowy, kopalniany i inżynierii lądowej.
 

ŁATWA I BEZPIECZNA PRACA
Z NARZĘDZIAMI HYDRAULICZNYMI

Podczas używania wysokociśnieniowych produktów hydraulicznych najważniejsze jest kontrolowanie ich ogromnej mocy. Bezpieczna praca jest bardzo ważna dla firmy Holmatro. Dlatego nie powinno dziwić, że Holmatro szczególną uwagę przykłada do usług i metod szkoleniowych, które pozwalają inżynierom i technikom używać produktów firmy w profesjonalny sposób.
– Podczas pracy z jakąkolwiek marką wysokociśnieniowych urządzeń hydraulicznych ważne jest, aby móc na nich polegać w różnych okolicznościach niezależnie od zastosowania. Aby to umożliwić, niezbędna jest regularna konserwacja i okresowa certyfikacja, a także stosowanie narzędzi hydraulicznych w odpowiedzialny i bezpieczny sposób. Bezpieczna praca nie tylko jest bardziej wydajna, ale również zwiększa żywotność narzędzi – wyjaśnia Marcin Chmielewski, menedżer sprzedaży w firmie Holmatro Polska.
– Oprócz konserwacji, naprawy, testów i certyfikacji sprzętu zapewniamy przedsiębiorstwom wsparcie i szkolimy ich pracowników z zakresu prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji narzędzi, poszerzając ich wiedzę na temat siły hydrauliki wysokociśnieniowej – dodaje.

 


DYNAMICZNE TESTOWANIE
NARZĘDZI HYDRAULICZNYCH W CELU WYKRYCIA WAD UKRYTYCH

Nowy warsztat serwisowy firmy Holmatro w stolicy Polski jest wyposażony w profesjonalne stanowiska i narzędzia inspekcyjne, takie jak rama do hydraulicznych prób dynamicznych, która może być używana do testowania narzędzi dowolnej marki. Pracownicy serwisu zostali gruntownie przeszkoleni w siedzibie firmy Holmatro w Holandii. Ta firma specjalizująca się w rozwiązaniach hydraulicznych pragnie zagwarantować ten sam poziom jakości na całym świecie poprzez stosowani...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy