Dołącz do czytelników
Brak wyników

Relacja

18 grudnia 2020

NR 3 (Maj 2017)

O utrzymaniu ruchu w gronie profesjonalistów – podsumowanie XII Kongresu PolMaintenance

0 151

Dwie moderowane dyskusje, 17 godzin wykładów, 22 prelekcje, ponad 250 uczestników i blisko 1000 wysłanych zaproszeń w dedykowanej aplikacji networkingowej – te wszystkie liczby pokazują, że zdecydowanie była to rekordowa edycja Kongresu PolMaintenance.

 

W dniach 17–18 maja br. szefowie utrzymania ruchu oraz osoby odpowiedzialne za ciągłość procesów produkcyjnych miały okazję wymienić się doświadczeniami podczas XII Kongresu PolMaintenance. W tym roku spotkaliśmy się w Hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą. Słoneczna pogoda, która towarzyszyła wydarzeniu, sprzyjała nie tylko biznesowym rozmowom, ale także sympatycznej integracji.

 

Eksperci podczas moderowanej debaty nt. skutecznego czyszczenia
maszyn i przestrzeni okołoprodukcyjnej

 

Bogata tematyka

W tym roku skupiliśmy się na kilku problemach nurtujących na co dzień działy utrzymania ruchu i produkcji. Były to zarówno tematy techniczne, jak i te dotyczące stricte kompetencji miękkich. Wszystkie prelekcje zostały podzielone na pięć dużych paneli tematycznych.

 

Wystąpienie Tomasza Kanikuły, który opowiedział o sposobach na rozwiązanie konfliktu pomiędzy działami utrzymania ruchu i produkcji

 

Dzień I

Pierwszy dzień Kongresu PolMaintenance poświęcony został zawsze trudnej współpracy działów utrzymania ruchu i produkcji, analizie przyczyn źródłowych awarii oraz optymalnemu zarządzaniu danymi w UR....

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy