Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wzrost produktywności dzięki olejom syntetycznym

Artykuł | 14 grudnia 2020 | NR 6
0 75

Wysokie temperatury pracy, wyższe prędkości oraz większe obciążenia – to zaledwie kilka spośród wyzwań, jakim muszą sprostać nowoczesne urządzenia pracujące w przemyśle.

 

W takich warunkach pracy doskonale radzą sobie oleje syntetyczne. Są one bezsprzecznie najlepsze i zapewniają ochronę maszyn na zdecydowanie wyższym poziomie w porównaniu z produktami mineralnymi. Przejście z olejów mineralnych na syntetyczne pomaga zakładom przemysłowym w ograniczaniu nieplanowanych przestojów oraz w podnoszeniu produktywności. Jest to szczególnie ważne z perspektywy funkcjonowania firm na silnie konkurencyjnym rynku. Dlatego przemysł musi szukać coraz lepszych rozwiązań technicznych oraz produktów – wśród nich także wielofunkcyjnych środków smarnych, przed którymi stawiane są wysokie wymagania.

 

 

Odpowiedzią ExxonMobil na te oczekiwania rynku było wprowadzenie do sprzedaży serii olejów Mobil SHC™ 600. Wyróżnia się ona lepszymi niż kiedykolwiek wcześniej właściwościami smarnymi oraz bardzo szerokim zastosowaniem w przemyśle. Oleje Mobil SHC™ 600 uzyskały 1500 rekomendacji producentów urządzeń. Udowodniono również, że mogą przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii o 3,6%*. Co więcej, odporność bazy olejowej na działanie temperatur i na utlenianie oraz specjalny pakiet dodatków...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy