Dołącz do czytelników
Brak wyników

XMaintain – optymalne oprogramowanie CMMS dla procesów utrzymania ruchu oraz standardu Industry 4.0

Artykuł | 14 grudnia 2020 | NR 6
0 104

Electrolux Poland wdrożyło XMaintain jako oprogramowanie CMMS oraz przestrzeń pracy przyszłości.

 

XMaintain jest rezultatem długofalowego rozwoju niemieckiej firmy INTEC Digital Solutions. Po wypuszczeniu bazującego na sieci oprogramowania CMMS XMaintain w 2015 r. spotkało się ono z olbrzymim zainteresowaniem rynku niemieckojęzycznego. Poprzednia wersja oprogramowania SMaintain zdążyła zrobić furorę w kręgach przemysłowych, a po 17 latach została stworzona kolejna, z zastosowaniem najnowszej technologii. Klienci tacy jak Electrolux, RUAG, Daimler, MAN oraz Bosch już wdrożyli XMaintain do obsługi swoich procesów utrzymania ruchu lub wyrazili duże zainteresowanie tym niezależnym rozwiązaniem, dostarczanym przez firmę INTEC.

 

PRZESTRZEŃ PRACY PRZYSZŁOŚCI

XMaintain bazuje na najbardziej innowacyjnym oprogramowaniu, dającym użytkownikowi wysoką elastyczność w indywidualizacji oraz dopasowywaniu oprogramowania do własnych potrzeb, co pozwala zaoszczędzić do 50% kosztów oraz czasu.

 

 

INTEC rozwinął samodzielnie podstawę oprogramowania XMaintain – WebRDF. Z jednej strony daje to możliwość rozwijania zorientowanego sieciowo oprogramowania ERP, zarządzającego dużą ilością danych. Z drugiej, jest jednym z niewielu rozwiązań niezwiązanych z wielkimi potentatami, takimi jak Microsoft czy Oracle. Ponadto oprogramowanie nie zawiera żadnych prawnie zastrzeżonych rozwiązań wspomnianych gigantów branży IT. WebRDF oferuje unikalny graficzny interfejs użytkownika, w całości bazujący na rozwiązaniach sieciowych, z takimi funkcjami jak multi-desktop, umoż...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy