Targi Warsaw Industry Automatica 2023

Aktualności Wydarzenia

W dniach od 9 do 11 maja na terenie Warsaw Ptak Expo odbyły się targi Warsaw Industry Automatica. Warszawskie targi zgromadziły tym razem na jednej hali wystawienniczej ponad 100. wystawców, którzy związani byli z branżą automatyki przemysłowej – tak w skrócie wyglądała druga edycja tego wydarzenia.

Choć trudno mówić o spektakularnej wielkości Warsaw Industry Automatica, to niewątpliwie warto było zwrócić uwagę na wielkość stoisk oraz ich wyposażenie. Jak powiedział nam Marek Szkłądź z firmy Jazon: „Na tej imprezie prezentujemy drugą, poza obrabiarkami, gałąź działalności naszej firmy, czyli dział robotyzacji automatyzacji, którego to elementy, oprócz maszyn, są niezbędnym wyposażeniem na linach produkcyjnych. Obecnie, obrabiarki sprzedawane są z elementami automatyzacji lub są one dostosowane do możliwości integracji z systemami automatyki przemysłowej”.

REKLAMA

​​

Odwiedzający targi na stoisku Jazona mogli przyjrzeć się realizacji stanowisk produkcyjnych dotyczących spawalnictwa, obsługi manualnej wyrobów plastikowych i systemów załadunkowych do pras automatycznych oraz załadunku powiązanego z integracją z systemami pomiarowymi związanymi z utrzymaniem i kontrolą jakości.

Z kolei Pani Monika Jaschke, koordynator marketingu w firmie Finder Polska, w czasie targowej rozmowy z naszą redakcją zauważyła: „Jesteśmy na tych targach, ponieważ targi te najlepiej dopasowują się do profilu naszej działalności. Braliśmy udział w pierwszej edycji, z której byliśmy bardzo zadowoleni.”

„Przygotowaliśmy dla odwiedzających wiele atrakcji, między innymi konkurs prefabrykacji, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Obok naszej standardowej oferty mamy na stoisku też naszą nowość – Finder Garden. Tutaj nasz nowy produkt, OPTA, steruje oświetleniem i nawodnieniem roślin.” – dodaje Pani Monika

Na warszawskich targach nie mogło zabraknąć takich wystawców, jak: Beckhoff, Turck, Brady, Induprogress, OnRobot, Pokój, Elesa – Ganter, Helukabel, Scmalz, straschu czy Baumer.

Warto podkreślić, że praktycznie wszyscy wystawcy byli bardzo zadowoleni z liczby osób, które odwiedziły tę zorganizowaną na terenie Warsaw Ptak Expo imprezę. Wszyscy podkreślali też bardzo duże zainteresowania ich ofertą.

Zobacz galerię zdjęć:

 

Przypisy