Wykład: Życie na krawędzi, czyli systemy Edge AI w przemyśle

Aktualności Artykuły Wydarzenia

Podczas Kongresu Industry NEXT, który odbędzie się w ramach targów ITM Industry Europe - ekspert dr inż. Marcin Bieńkowski, redaktor prowadzący tytułu SUR- Służby Utrzymania Ruchu opowie o wykorzystaniu systemów sztucznej inteligencji w obliczeniach brzegowych w przemyśle.

Tematyka wykorzystania systemów sztucznej inteligencji w obliczeniach brzegowych w przemyśle, czyli tzw. systemy Edge AI. Przedstawione zostaną tu mało znane w Polsce, a chętnie wykorzystywane na świecie rozwiązania sprzętowe takie jak Nvidia Jetson, Google Edge TPU oraz platforma Intel Gaudi. Systemy te wykorzystują algorytmy uczenia maszynowego do rozwiązywania problemów pojawiających się na liniach produkcyjnych, a więc na brzegu sieci.

REKLAMA

​​

Zapraszamy:

Data: 31.05.2023, godz.15:00-15:30 

Miejsce: Pawilon 5A, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator: Czasopismo Służby Utrzymania Ruchu, Wydawnictwo Forum Media Polska

Prelegent: dr inż. Marcin Bieńkowski, redaktor prowadzący tytułu SUR – Służby Utrzymania Ruchu

 

Wstęp na targi oraz kongres jest bezpłatny po wcześniejszym zarejsterowaniu.  W poniższym linku mamy dla naszych czytelników bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie.

Targi ITM INDUSTRY EUROPE, potrwają od 30.05 do 2.06.2023, a stoisko  naszej redakcji znajdować się będzie w pawilonie 3A/43A.

Przypisy