Dział: Rynek

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Targi ITM INDUSTRY EUROPE 2023 już za nami

Tegoroczne targi ITM INDUSTRY EUROPE 2023 przeszły już do historii. W dniach od 30 maja do 2 czerwca tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło ponad 15 tys. zwiedzających. Mogli oni podziwiać targowe ekspozycje przygotowane przez prawie 700 firm z całego świata, które rozmieszczono w siedmiu halach o łącznej powierzchni 42 tys. m2.

Czytaj więcej

Awaria – jak zaplanować zakup maszyny, aby zminimalizować postoje

Kupując maszynę, zawsze trzeba mieć na względzie, że po jej dostarczeniu i zamontowaniu może się okazać, że nie działa ona prawidłowo, nie spełnia oczekiwań kupującego, ma widoczne wady lub inne defekty. Czasami dopiero po pewnym czasie od montażu maszyny i jej uruchomienia, wychodzą na jaw usterki lub inne nieprawidłowości w jej działaniu.

Czytaj więcej

Maszyny używane

Zaawansowany i bezawaryjny park maszynowy to fundament dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Barierą dla jego rozwoju może być cena zakupu nowych maszyn i urządzeń. Dlatego wiele firm decyduje się na doposażenie linii produkcyjnych z wykorzystaniem ofert rynku wtórnego. Gdzie szukać maszyn używanych, na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu i jak go sfinansować?

Czytaj więcej